Foto na plátno - předvánoční akce na vybrané formáty - platí do 13.12.2019
Garance doručení do Vánoc pro všechny objednávky vytvořené do 15.12.2019 včetně.
Objednávku lze udělat pouze přes stolní počítač, online editor zatím není přizpůsoben malému displeji na smartphonu.

Jak nakupovat

Nakupování na OnlinePoster.cz je intuitivní a jednoduché

Nakupování na OnlinePoster.cz je intuitivní a jednoduché:

Vyberte si některý z nabízených produktů.

Nyní máte na výběr dvě možnosti: tisknout vlastní fotky nebo využít fotky od našich designérů.

 

Vlastní foto

Vyberte si fotku, kterou chcete tisknout, a nahrajte ji do systému OnlinePoster.cz. (V případě plakátu upřesněte typ papíru (matný, lesklý), u obrazu, zda chcete volné plátno, nebo upevněné na rámu a zda si přejete potištěné okraje obrazu, nebo ne. Také u fotky na plátně máte možnost výběru laminovaného nebo nelaminovaného plátna).

 

Následně si fotografii můžete různě upravit: otáčet, převrátit, použít na ni některý z předvolených nebo Vámi vytvořených efektů.

Pokud se rozhodnete pro tisk vlastních fotek, musí být v přiměřené kvalitě (4 až 5 hvězdiček). Znamená to, že parametry na ostrost fotky se liší v závislosti na produktu, na který má být vytištěna.

Po nahrání fotky si její kvalitu velmi jednoduše ověříte při vybírání formátu. Hvězdičky v tabulce formátů ilustrují, pro jaký formát je fotka více či méně vhodná.

Pokud je ostrost fotky pro daný formát označena jen třemi (a méně) hvězdičkami, nemůžeme garantovat kvalitu výsledného produktu.

U každého typu produktů si můžete vybrat z mnoha rozměrů. V případě, že máte zájem o specifický formát, kontaktujte nás prosím na info@onlineposter.cz.

 

Vybrat design

U hotových designů postupujete podobně.

Stačí si vybrat produkt a na něj aplikovat jeden z designů, nebo postupovat opačně: od konkrétní fotky z galerie k produktům.

Po nastavení formátu a vlastností obrazového materiálu vložte produkt do nákupního košíku.

Přejděte k výběru způsobu platby a dopravy nebo pokračujte v dalším nákupu.