AKCE Foto na plátno - sleva až 15% na vybrané formáty - platí do 15.2.2021
Objednávku lze udělat pouze přes stolní počítač, online editor zatím není přizpůsoben malému displeji na smartphonu.

Jak nakupovat

Nakupování na OnlinePoster.cz je intuitivní a jednoduché

Nakupování na OnlinePoster.cz je intuitivní a jednoduché:

Vyberte si některý z nabízených produktů.

Nyní máte na výběr dvě možnosti: tisknout vlastní fotky nebo využít fotky od našich designérů.

 

Vlastní foto

Vyberte si fotku, kterou chcete tisknout, a nahrajte ji do systému OnlinePoster.cz. (V případě plakátu upřesněte typ papíru (matný, lesklý), u obrazu, zda chcete volné plátno, nebo upevněné na rámu a zda si přejete potištěné okraje obrazu, nebo ne. Také u fotky na plátně máte možnost výběru laminovaného nebo nelaminovaného plátna).

 

Následně si fotografii můžete různě upravit: otáčet, převrátit, použít na ni některý z předvolených nebo Vámi vytvořených efektů.

Pokud se rozhodnete pro tisk vlastních fotek, musí být v přiměřené kvalitě (4 až 5 hvězdiček). Znamená to, že parametry na ostrost fotky se liší v závislosti na produktu, na který má být vytištěna.

Po nahrání fotky si její kvalitu velmi jednoduše ověříte při vybírání formátu. Hvězdičky v tabulce formátů ilustrují, pro jaký formát je fotka více či méně vhodná.

Pokud je ostrost fotky pro daný formát označena jen třemi (a méně) hvězdičkami, nemůžeme garantovat kvalitu výsledného produktu.

U každého typu produktů si můžete vybrat z mnoha rozměrů. V případě, že máte zájem o specifický formát, kontaktujte nás prosím na info@onlineposter.cz.

 

Vybrat design

U hotových designů postupujete podobně.

Stačí si vybrat produkt a na něj aplikovat jeden z designů, nebo postupovat opačně: od konkrétní fotky z galerie k produktům.

Po nastavení formátu a vlastností obrazového materiálu vložte produkt do nákupního košíku.

Přejděte k výběru způsobu platby a dopravy nebo pokračujte v dalším nákupu.