Důkazem, že kráčíme s dobou a známe nové trendy, je i možnost vytištění si vícedílných obrazů dle vašich požadavků přímo na bavlněné plátno. Někdy se nemusíte spokojit s klasickou fotkou v rámu nebo jedním obrazem na plátně. Vaše kreativita jednoduše může sahat ještě dále. Ano, i toto vše vám umíme poskytnout, ale tisk vícedílných obrazů je něco specifické, co dokáže ve vaší domácnosti vytvořit nevídaný interiérový a moderní doplněk. Moderní vícedílné obrazy jsou dnes skutečným trendem.

Možnosti jsou v skutku neomezené. Stačí mít představu o tom, jak byste obraz chtěli rozdělit. Vy nám poskytnete vaši představu a my vám připravíme nabídku přímo na míru. Foto na plátno už tedy nemusí být jen jedno, díky této možnosti se ve vaší obýváku může vyjímat v skutku specifický kousek vaší fotografie z dovolené, rodinná fotka nebo krásný obraz v podobě abstraktního díla. Představa o tom, na kolik kusů chcete mít obraz rozdělen, je zcela na vás.

Vícedílné foto s jedním motivem

Stejně jako v případě jedné fotky na plátno i vícedílné obrazy jsou tištěné na umělecké bavlněné plátno, přičemž každá fotografie či obraz je natažená na blind s rámem z borovicového dřeva. Jednu fotografii však může tvořit i více elementů. Kolik jich bude, je pouze na vás.

Vícedílné foto s více motivy

V zásadě může jít o jakékoliv samostatné fotografie, které na sebe mohou, ale také nemusí nějakým způsobem navazovat. Inspirovat se můžete obdobím, přírodou, událostmi nebo rodinnými fotkami. Klidně si díky této možnosti můžete vyskládat vícedílný obraz připomínající koláž. Uspořádání, velikost a tvar obrazů už s vámi vyřešíme my.

Pošlete nám vaši představu a my vám vypracujeme nabídku na míru.

Páči sa ti to? Zdieľaj...Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest