Limit na fotky, které můžete nahrávat přímo do našeho online editoru je cca 30MB. Někdy se však stane, že je problém i s datově menšími fotografiemi. Náš online editor podporuje práci s fotkami pouze ve formátech JPEG a PNG. Pokud je Vaše fotografie v jiném formátu (např. TIFF, PDF), nebo je problém s odesláním fotky přes naši stránku, tehdy je ideálně využít datový server.

Bezplatné odeslání souborů až do 25GB

Doporučujeme stránku www.uschovna.cz, která slouží k rychlé a bezpečné zasílání velkých či malých souborů až do kapacity 25GB. Odkaz na stažení souboru zůstane aktivní přesně 14 dnů, přičemž po 14 dnech bude soubor automaticky smazán. Tato služba je zcela zdarma.

Návod, jak nahrát soubory přes www.uschovna.cz:

 1. V okamžiku, kdy se dostanete na hlavní stránku webu, máte na výběr dvě možnosti. Zde stačí kliknot na „poslat„.
  uschovna


 2. Stránka vás následně přesune k dalšímu oknu, kde už začínají potřebné úkony. Jako první zadáte váš e-mail, který bude kontaktem, a zároveň i identifikuje odesílatele souboru.
  Úschovňa 2


 3. Dalším krokem je výběr souboru / souborů, které chcete přes úschovnu poslat druhé straně. Fotky vyberete a přetáhnete směrem k políčku nebo je jednoduše vyberete přes tlačítko „vybrat soubor“ a soubory přidáte.
  Úschovňa 3


 4. Následuje zadání adresy příjemce: info@onlineposter.cz. Tento údaj je nejdůležitější, protože jde o příjemce, který obdrží e-mailem na vědomí, že na serveru má zásilku k vyzvednutí. Do políčka „zpráva“ nezapomeňte napsat potřebné údaje:
  1. Vaše jméno, adresu a tel. kontakt
  2. Produkt (např. Foto na plátno, fotka na plastové desce …)
  3. Rozměr a materiál (např. 60x40cm, materiál bavlněné plátno + lamino)
  4. Okraje (potištěné nebo nepotištěné boční strany obrazu)
  5. Způsob doručení (osobní odběr nebo odeslání kurýrem)
   Úschovňa 4


 5. V případě, že všechny soubory jste přidali a zadali potřebné údaje, soubory se postupně nahrají a procentuální ukazatel vás bude informovat o stavu nahrávání souborů.
  Úschovňa 5


 6. Stránka vás následně vyrozumí e-mailem o tom, že data byla úspěšně nahrané a druhá strana si je může vyzvednout na základě odkazu, který bude doručen na e-mailovou adresu příjemce.
  Úschovňa 6


 7. Příjemci bude následně doručena zpráva s údaji a obsahem vaší zásilky. Prostřednictvím odkazu na zásilku si příjemce vámi doručenou zásilku vyzvedne a stáhne.
  Úschovňa 7 (1)

 

 

Páči sa ti to? Zdieľaj...Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest