Na výběr je několik možností jak vyrobit moderní obrazy na míru. Buď si u nás dáte vytisknout vaše vlastní fotografie, využijete fotky z jakékoliv fotobanky, např. Shutterstock (fotky zakoupíme a stáhneme za vás), případně nám zašlete vlastní grafický návrh s individuálním rozměrům. Ať už jste interiérový designér, nebo si jen prostě chcete zútulnit domov rodinnými fotkami, portréty nebo hledáte dekorační doplněk, naše služby jsou vám k dispozici.

výroba na míru

Z čeho vybírat a jaké jsou možnosti?

Fotky na plátno – foto obraz na míru si můžete nechat vytisknout na bavlněné plátno, které se upevňuje na skrytý rám z borovicového dřeva. Hotový obraz se dodává standardně se závěsným systémem a malými klíny v každém rohu pro možnost dodatečného dopnutí už nataženého plátna. Minimální rozměr obrazu nataženém na rámu, který dokážeme vyrobit je 20 x 20cm a největší 150 x 300cm.

Skladem máme všechny rámy od 20cm po 210cm. Rámy jsou odstupňovány vždy po 5cm. To znamená, že jakýkoliv formát s uvedenými parametry (např. 30 x 150cm, 125 x 70cm apod.) Vám umíme dodat ve standardní době 4-5 prac. dní, případně expresně do 2 prac. dní.

Na formáty, které jsou odstupňovány po milimetrech (např. A0 = 841 x 1189mm; A1 = 841 x 594mm apod.) Je doba dodání dva týdny, neboť takové rámy jsou pouze na objednávku. Příplatek za takové obrazy je 10-20%.

Fotky na plastové desce – fotografie je vytištěna na bílé PVC desce o tloušťce 5mm (na objednávku jsou k dispozici i jiné tloušťky materiálu, např. 1mm, 3mm, 8mm a 10mm), která je odolná, lehká a moderní. Stejně tak je dodávána se závěsným systémem. Potisk je řešena UV technologií přímo na desku. Při tomto produktu jsou všechny individuální rozměry bez příplatku. PVC desky umíme potlačit v jednom kuse o rozměru cca 150 x 200cm. Formátování s rovnými řezy je možné na jakýkoliv formát v uvedeném rozmezí.

Foto plakát – z vlastní fotografie či požadovaného designu můžete mít i plakát na stěnu. Plakát si můžete dle výběru dát vyhotovit na lesklý, pololesklý, či matný papír. Plakát na míru je bez příplatku. Maximální formát plakátu v jednom kuse je 160 x 5000cm. Oříznout plakát na jakýkoliv rozměr (rovné řezy) není problém.

Foto nálepka – z vlastní fotografie si můžete nechat vytisknout například i nálepku v lesklém či matném provedení. Nálepka je tištěna na PVC vinyl. Nálepka na míru je také bez příplatku. Maximální formát v jednom kuse je 130 x 5000cm. Oříznout nálepku na individuální rozměr (případně akýkoľvej výřez na plotru) je samozřejmě možné.

Fotka na magnetické fólii – i na lednici můžete mít vlastní fotografii. Magnetická deska může mít lesklou nebo matnou podobu. Kromě toho máte na výběr různé velikosti v maximálním rozmezí 130 x 150cm.

Gravírovaný obraz na dřevě – v skutku jedinečné a kreativní provedení fotografie s naturálním nádechem přírody. Druh umění ideální pro opravdové fanoušky kreativity, dřeva a fotografie.

 

TIP PRO VÁS: free fotobanka vektorové grafiky

V případě, že máte jiné specifické požadavky, neváhejte nás kontaktovat na e-mailové adrese info@onlineposter.cz.

Podívejte se na naše ukázky z výroby obrazů na míru.

Mohlo by Vás zajímat – vícedílné obrazy.

Páči sa ti to? Zdieľaj...Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest